Sık Sorulan Sorular

Pico değimi aslında bir zaman birimidir.Saniyenin trilyonda biri olup,nano saniyenin milyonda birini ifade eder.Peki bu işlem Pico Lazerde neyi ifade eder? O kadar hızlı lazer ışını atarki cilt yüzeyine dokunmadan deri altındaki mürekkebe işler ve mürekkebi çok küçük partiküllere ayırır ve metabolizma vücuttan zamanla atar.

Türkiyede yapılan dövmelerin boyaları çoğunun kalite düzeyi belirsiz ve genelde kalitesi düşüktür.Bu seans sayısını belirleyen en önemli etkenlerden bir tanesidir.

Dövmenin derinliği de bir başka etkendir.Gölgeli dövmeler 1 seansta çıkabilmektedir.

Diğer etmen ise vücudunuzun metabolizma hızıdır.Çünkü Pico Lazer parçaladığı pigmentleri vücudun atması beklenmektedir.Bu da 20-30 gün de bir seanslarla tekrarlanarak döngü devam ettirilir.

Dövmenin boyutuna göre değişir.En küçük dövmelerde silem işlemi 2 dk sürerken büyük dövmeler 15-20 Dk yı bulabilir.

Bilinen tüm silme işlemlerinin yanında Pico Lazer ile silme işleminin acısı çok azdır.Ancak yinede kişiye  ve silme işleminin yapıldığı bölgeye göre değişir.

Pico Lazer silme işlemi öncesi ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur.Sadece bronz bir ten ile gemeyiniz.
Silme işlemi sonrası soğuk buz kompresi 10 dk boyunca yapılır.Soğutma işlemi sonrası hücre yenileyeci ve nemlendiri krem uygulanır ve bu işlem 20 gün boyunca günde 3 defa sabah öğle akşam tatbik etmeniz önerilir.

Seanslarımız en erken 20 gün ile 30 gün arasında tekrarlanır.En ideal zaman aralığı budur.

Fiyatlarımız dövmenin büyüklüğüne ve rengine göre değişir.Fiyat almak için whatsapp ve instagram DM den dövmenizin fotografını göndererek sağlıklı fiyat almanız mümkündür.Özellikle dövmenizin fotografı ne çok uzak neden çok yakın çekilmemelidir.Kol ve bacağı saran dövmelerde video biçiminde göndermeniz daha doğru fiyat bilgsi almanızı sağlar.

Pico Lazer ile yazın da gönül rahatlığı ile silme işlemi yapılabilir.Sadece ilk gün çok sıcak su ile duş alınmaması ve güneşe çıkılacak ise güneş kremi mutlaka kullanılmalı.Yeni bronzlaşmış ciltlerde uygulama yapılmaz.En az 1 hafta sonra yapılabilir.

İlk önce Pico Lazeri anlamak için Q Switch Lazeri Tanımak Lazım.Q Switch Lazer adından da anlaşılabileceği gibi anahtar açma kapa yapan lazer ışınını saniyenin milyonda biri verir .

Pico Lazer ise saniyenin milyarda  biri lazer enerji uygulamaktadır.Bu sebeple Pico Lazer hızlı lazer dalga boyu ile direk hedefe odaklanır.Cilde asla zarar vermez.

Silme işlemlerimiz garanti vermemekteyiz.Çünkü dövmenizde kullanılan boyanın kalitesi,dövmenin derinliği ve metabolizma hızı etkileyen faktörlerdir.Seanslarınızı aksatmaz ve seans sonrası bakımlarınızı yaptığınız sürece çıkmaması için hiç bir engel yoktur.”Size garanti veriyoruz “diyen, Seans sayısını kesin veren yerlerden mutlaka uzak durun.Biz her işlem öncesi dövmelerinizin fotografını çekiyoruz.Silinme işleminin hızını gözler önüne seriyoruz.Dövme Silme Uzmanın farkı budur.

Evet Pico Lazer ile kaş silme işlemi gönül rahatlığı ile yapılabilir.Yara ve yanık izi kalmaz.Rengi atmış,turuncuya ya da maviye dönmüş kaşları rahatlıkla siler.

Genellikle Microblading işlemlerinde organik boya kullanımında silme işlemleri ortalama  2 ile 4 seansta çıkar.

Kaş silme işleminden önce kaşınızda kozmetik ürünü varsa mutlaka silinmeli.İşlem sonrası ise soğuk buz kompresi yapılır daha sonra ise özel hücre yenileyici,yoğun nemlendirici krem uygularız.Ve sizden de günde 3 defa olmak kaydı ile uygulamanızı isteriz.

Evet Güvenle Eyeliner ve dudak kontürü silinebilir.Yara,yanık ve iz kesinlikle kalmaz.

Evet  rengi atmış,renk değiştirmiş tüm saç simülasyonlarını güvenle siliyoruz.

Dövme Silme Uzmanı

Dövme Silme İşleminde güvenilir adres.